רוצים ליעל את הידע שלכם בנושאי איקומרס ושיווק דיגיטאלי?
אני יכול לסייע לכם בהעברת הדרכה או סדנאות לעובדים, משרדי פרסום, בעלי עסקים וכל מי שרוצה לשדרג את יכולות השיווק שלו באונליין.
הסדנאות בנויות בצורת טיפים והאקים קצרים המתאימים לחווית הלימוד של היום ומאפשרים להעביר הרבה מידע מועיל – בזמן קצר, ניתן כמובן להתאים את תוכן הסדנא לפרוייקטים שאתם עובדים עליהם על מנת לייצר תהליך אפקטיבי ביותר עבורכם.
סדנאות מובילות לדוגמא:
שיווק לאיקומרס – מתחילים – סדנא המיודעת לכל מי שמוכר באונליין באתר משלו במהלכה נעבור על כל השלבים החשובים בתכנון ותפעול מסעות לקוח: חשיפה למותג, מעורבות אופטימיזציות בפרסום ובאתר וניהול קמפיינים ממומנים לאיקומרס.
שיווק לאיקומרס – מתקדמים – מתאים למשרדי פרסום וחברות שכבר מנהלות איקומרס הרוצים לקחת את השיווק שלהם לשלב הבא, בסדנא נתמקד בשימוש בטכנולוגיות, פרסונליזציה, אסטרטגיות מתקדמות לאימייל מרקטינג ולפרסום ממומן לאיקומרס.
האקים וטיפים לשיווק בפייסבוק – כל מה שעובד ולא עכשיו עכשיו בפרסום בפייסבוק, כולל טכניקות פרסום מתקדמות, אסטרטגיות תוכן ומיקסום השימוש בפיקסל של פייסבוק.
מכירות באמזון בישראל ובעולם – כל מה שצריך לדעת כדי למכור בפלטפורמת האיקומרס הגדולה בעולם: מהצד הטכני של הקמת חנות והעלאת מוצרים ועד לקידום אורגני וממומן בתוך אמזון.
ליעוץ וקביעת סדנא – צרו קשר