ניהול פעילות מסחר אלקטרוני

תחום המסחר האלקטרוני הוא אחד התחומים המתפתחים ביותר בעולם הדיגיטל ובאותה הנשימה נחשב גם לאחד התחומים המאתגרים ביותר.

על מנת לגרום ללקוח לקנות מוצר יש צורך בבניית תהליכי שיווק חכמים שיסייעו לנו לאתר
את הגולשים הפוטנציאליים ביותר בלהיות הלקוחות שלנו, לחשוף להם את המוצרים שלנו בעקביות
בפלטפורמות השונות, ולגרום להם לרכוש את המוצרים שלנו בפעם הראשונה ולאחר מכן ברכישות
חוזרות.

ניהול פעילות מסחר אלקטרוני רווחית דורשת שילוב של יכולות רבות, תשתיות אוטומטיות, כלים
ובעיקר שיווק חכם מאוד שמתחיל מחשיפה למוצר ומסתיים ברכישה באתר.

חשוב להבין שפעילות מסחר אלקטרוני שונה מפעילות דיגיטל רגילה שכן היא מצריכה מאיתנו,
המשווקים, בניית קשרים עמוקים ופרסונליים יותר עם הלקוחות הפוטנציאלים שלנו.

אנחנו, בסוקודי מדיה בשיתוף עם חברת הבת שלנו "סיילאקספרס"  מתמחים בשיווק למסחר אלקטרוני ומנהלים פעילות שיווק של מותגים רבים שמוכרים את מוצריהם בארץ ובחו"ל.

אנו יכולים לסייע בכל שלב השיווק החל מהקמה וחיבור נכון של תשתיות החנות, ועד לניהול
האתר, הנעת גולשים רלוונטיים לאתר, ובנייה של יחסים עם הקונים באמצעות רשתות
חברתיות, רשימות דיוור ועוד. 

בניית תשתית שיווקית ומרקטינג אוטומיישן למסחר אלקטרוני

אנו נסייע לכם לבצע אופטימיזציה מקסימלית בכל שלב בתהליך השיווק שלכם על מנת שתפיקו את המירב מתקציב הפרסום שלכם.

האופטימיזציה מתבצעת מתחילת תהליך המכירה ועד סופו: 

לפני הרכישה – שלב השיווק:  נוודא שכל מערכות הפרסום והגוגל אנליטיקס שלכם יודעות "לדבר" אחת עם השנייה. בין היתר נבצע חיבור נכון של מערכות הפרסום של גוגל אדוורדס, גוגל שופינג ופייסבוק לחנות, נבנה פידים בפייסבוק וגוגל שיעזרו למערכות להכיר את המוצרים שלכם. בהתאם לכך, נייצר מודעות דינמיות ונציע לכל גולש את המוצר הרלוונטי אליו. בנוסף נוודא שכל לקוח שמבצע אינטראקציה כלשהי עם המותג שלכם  – באתר או מחוצה לו –  "ייצבע" וזה יאפשר לנו לשווק לו בצורה חכמה ויעילה.

בתהליך רכישה: נוודא שתהליך הרכישה שלכם קל ויעיל ושכל רכישה שמתבצעת בחנות תפעיל תהליכים אוטומטיים שייעזרו לכם לחסוך זמן, לתת שרות טוב יותר ולייצר יותר מכירות.

אנו נדאג שההזמנה באתר תיקלט במערכת CRM שברשותכם, ונדאג באמצעות האוטומציה לייצר לכם משימה במערכת משימות שבאופן ויזואלי תקל עליכם לטפל בהזמנות, להוסיף את הרוכש לרשימת דיוור ולצבוע אותו, להוציא התראות SMS לכם   ו/או לספקים שלכם.  

כפי שאתם כבר מבינים, בעצם ניתן לייצר כמעט כל פעולה דיגיטאלית, באופן אוטומטי כפי האפשר.

אחרי רכישה: אחד הסודות להצלחה במסחר אלקטרוני הוא ניתוח דאטה קהל הלקוחות שלכם והפקת מסקנות. באמצעות אוטומציות פשוטות תוכלו לאתר את הלקוחות הטובים שלכם ולעודד אותם לרכוש שוב, להחזיר לקוחות ישנים לחנות, לשמור על יחסים עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים ולהציע הצעות מותאמות אישית לכל מי שכבר רכש מכם בעבר, בהתבסס על היסטוריית הרכישה של הלקוח ועל מידע נוסף שצברתם עליו.

ניהול פעילות הדיגיטל והשיווק

על מנת לגרום לגולש לקנות מוצר יש לייצר תהליך מכירה (פאנל) שמורכב מכמה שלבים. מרבית הגולשים לא ירכשו מוצר לאחר שנתקלו בו פעם אחת ולכן צריך לדאוג שקהל היעד שלנו ייחשף שוב ושוב למותג שלכם.

מיתוג של מוצר חדש ללקוח סופי – דורש משאבים עצומים ועלויות גבוהות מאוד ובייחוד בתחומים תחרותיים. לכן אנו פועלים בשיטה של מיקרו ברנדינג שבמסגרתה אנו מאתרים קהל מצומצם ואיכותי כלומר את ציבור הלקוחות הרלוונטי ביותר למוצר וממתגים את המותג ישירות וספציפית לקהל הנ"ל.

אנחנו נייצר בעבורכם פאנלים חכמים שבהם כל שלב מבוסס על האינטראקציה הקודמת של הגולש עם המותג, כך נוכל למקסם את תקציב השיווק רק לקהלים רלוונטיים עם מסרים מותאמים.

בנוסף נשתמש בניסיון שצברנו בעשור האחרון ונבצע עבור המותג שלכם פעילות מיתוג, חשיפה ומעורבות ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם ופינטרסט) וברשתות הפרסום (גוגל) והתוכן (טאבולה ואאוטובריין). 


ניהול קמפיינים ממומנים למסחר אלקטרוני – גוגל, פייסבוק וגוגל שופינג

לדוגמא אם יש לכם חנות אינטרנטית ומישהו הזמין מכם מוצר תוכלו להגדיר סדרת פעולות שתתרחשנה בעקבות פעולה זו כגון הנפקת חשבונית וסליקה באופן מיידי שליחת הזמנה לספק שלכם, שליחת סמס ללקוח, הוספת הלקוח לרשימת דיוור,  הזמנת חברת שליחויות, הוספה משימה למערכת ניהול ועוד. משנת 2006 אנו עוסקים בפרסום ממומן באופניו השונים. כשמדובר בתחום המסחר האלקטרוני, פרמטרים כגון דיוק, אופטימיזציה וניתוח דאטה, חייבים להיות מוקפדים ברמה גבוהה ביותר, על מנת לקבל תוצאות טובות ולהיות ריווחים.

באמצעות ידע וניסיון רב שרכשנו בפרסום ממומן ומסחר אלקטרוני, כלים טכנולוגיים ויכולות ניהול הדאטה, אנו נמקסם את התקציב הממומן שלכם וננהל בעבורכם קמפיינים ממומנים ברשתות המובילות המתאימות למסחר אלקטרוני.

אנו גם מתמחים בגוגל שופינג – פלטפורמת הפרסום היעילה ביותר בעבור כל מי שמוכר מוצרים פיזיים אונליין – שנהייתה זמינה בישראל רק לאחרונה ומייצרת תוצאות מדהימות ללקוחות שפועלים בה באופן נכון.

לקבלת פרטים נוספים מוזמנים להשאיר לנו הודעה:

כתבות אחרונות על מסחר אלקטרוני:

כתבות אחרונות על מסחר אלקטרוני: